Декоративная меловая доска Powiększ

Tablica kredowa w ramie

Całkowity rozmiar: 50*72 cm

Materiał ramki: dąb

Więcej szczegółów

80 zł

Dodaj do listy życzeń

Tablica kredowa jest nie tylko modna, ale i bardzo wygodna. Nie wierzysz?!

Ile razy myślałeś o tym, jak zająć dzieci i zwolnić choć na kilkanaście minut do swoich spraw? Tu i tu przyda się kredowy tablica: ona długo zajmie twoje dziecko.

A jeszcze, co może być przyjemniejszego, niż odkryć rano list miłosny od swoich bliskich i drogich osób? Nawet jeśli ono jest krótki napis "Kocham, kup bułkę". Napisz i radujcie się, bo tablica do kredy – dekoracyjne i ładny element wnętrza, która może tchnąć nowe życie w swój związek.

Gotować i robić z dziećmi lekcje – to kompromis, który wnosi w twoje życie грифельное podłogowa. Przecież kredowy prasowania we wnętrzu pozwoli korzystać przygotowując się do zajęć zasada przejrzystości.

Jeśli drewniana tablica do kredy znajduje się w pobliżu ze swoim miejscem pracy, to łatwo zastąpi i kalendarz, i tonę kartek dla rekordów. Wyobraź sobie, ile drzew możesz uratować, jeśli wszyscy zaczną korzystać z tej prostej w wykonaniu pomysłem! Poza tym, zawsze można ozdobić swój pulpit motywującym hasłem – i do przodu, zdobyć szczyt!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 point które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1 zł.


Czytaj opinie

W sklepie

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Tablica kredowa w ramie

Tablica kredowa w ramie

Całkowity rozmiar: 50*72 cm

Materiał ramki: dąb

Napisz opinię

Czy ten produkt używany?
Nie znaleziono recenzji

4 other products in the same category: