Kategorie

Recent Articles

Najczęściej kupowaneInformacje

Producenci

Brak producentów

Nowe produkty

Promocje

Jednoosobowe drewniane łóżeczko Artwoodkids

Jednoosobowe drewniane łóżeczko Artwoodkids

Niebywały mebel Artwoodkids do designerskiej, stylowej i minimalistycznej aranżacji pokoju dziecięcego, który oprócz zapewnienia dziecku codziennego wypoczynku, jest w stanie pobudzić wszystkie jego zmysły, nadając wnętrzu magii baśniowego świata!

Łóżko to najważniejszy mebel każdego z nas. Mebel, z którym spędzamy minimum 1/3 życia. Zadbaj więc o to, aby najważniejsze wyposażenie Twojego domu prezentowało się magicznie i naprawdę wyjątkowo, gwarantując przy tym jakże potrzebny, zdrowy oraz bezpieczny sen!

Jednoosobowe łóżko marki Artwoodkids z naturalnego litego drewna OLCHY, BUKU, DĘBU prezentuje się niebywale atrakcyjnie tworząc bajeczne, przytulne i atrakcyjne wizualnie miejsce na wieczorne pomysły, inspiracje i codzienne fantazje. Zaprojektowane z myślą o zadowoleniu wszystkich, którzy oczekują od łóżka czegoś więcej niż tylko niezawodnego spełniania jego podstawowych funkcji.

Łóżko dostępne w wymiarach do wyboru: 70x160, 80x160, 90x160,
70x180, 80x180, 90x180,
70x200, 80x200, 90x200
oraz kolorach : biały, szary, wenge, kość słoniowa, turkus i naturalny.

Zamień pokój dziecięcy w cudowne, baśniowe, i zaczarowane miejsce. Komfortową krainę, gdzie dziecko wygodnie wypocznie i zregeneruje siły na kolejny dzień.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code