Kategorie

Recent Articles

Najczęściej kupowaneInformacje

Producenci

Brak producentów

Promocje

Czego nie powie Ci konsultant sklepu meblowego. Co jest naprawdę ważne, na co zwrócić uwagę przy zakupie łóżeczka dziecięcego?!

Czego nie powie Ci konsultant sklepu meblowego. Co jest naprawdę ważne, na co zwrócić uwagę przy zakupie łóżeczka dziecięcego?!

Co zauważasz, kiedy przejdziesz przez rzędy łóżeczek w centrum handlowym? Zwykle jest to:

1. materiał (ale nie zawsze),

2. design,

3. funkcjonalność (obecność szuflad, kółek, mechanizmu bujania itp.).

Konsultant z radością zgadza sie z tym, że pięknie wygląda łóżko ze srebrną patyną po bokach w nowoczesnym wnętrzu.

W rzeczywistości istnieje wiele ważnych cech łóżeczek, za pomocą których należy wybrać łóżko dla dziecka. Oto one:

wytrzymałość, obciążenie. Producenci często oszczędzają na wytrzymałości struktury i wtedy łóżeczka wytrzymują obciążenie tylko 40 kg. Ale zasady fizyki są takie, że poprzez aktywne skakanie w łóżku dziecko może z łatwością przekroczyć tę liczbę. Łóżka Artwood mogą wytrzymać obciążenie 100 kg, a modele dębowe nawet 120 kg.

ekologiczna powłoka. Niemal każdy zwraca uwagę na materiał wykonania, próbując znaleźć łóżeczko wykonane z naturalnego drewna. I słusznie. Ale musisz również dowiedzieć się, jakim rodzajem farby / lakieru pokryte to drewno. Ważne jest to, aby były hipoalergiczne. Dla łóżek Artwoodkids stosujemy tylko bezpieczną hipoalergiczną farbę i lite drewno, bez użycia forniru i kleju.

łatwość montażu. Wielu producentów nie bardzo uważnie dba o swoich klientów, nie doskonaląc projektu w celu łatwego montażu. Jesteśmy przeciwni takiemu podejściu, dlatego opracowaliśmy prosty projekt i jasne instrukcje montażu, uzupełniliśmy łóżka o narzędzia niezbędne do montażu.

 

Według jakich kryteriów wybierasz meble dziecięce? Udostępnij w komentarzach.

124 Comments

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code