Kategorie

Recent Articles

Najczęściej kupowaneInformacje

Producenci

Brak producentów

Promocje

Pokój dziecięcy - wskazówki i pomysły

Pokój dziecięcy - wskazówki i pomysły

Coraz częściej rodzice organizują pokój dziecięcy w określonej tematyce. Może to być motyw żeglarski, motoryzacyjny lub motyw księżniczki. Oto pięć propozycji, jak stworzyć przytulną atmosferę tematyczną i nie za dużo wydać.

1.     We wnętrzu stosujemy określoną gamę kolorów i tworzymy styl tematyczny z akcesoriami. Motyw morski jest łatwy i tani w organizacji, na przykład, można stworzyć tło z połączeniem granatowych, niebieskich i turkusowych odcieni. Atmosferę morza można podtrzymać obrazami tematycznymi, dekoracyjnym kołem sterowym na ścianie, piracką flagą nad stołem.

2.     Skupiamy się na łóżeczku. Podczas gdy dziecko jest małe, łatwo jest stworzyć motyw z designerskimi zestawami pościeli dla łóżek, stylizowanym baldachimem. Kiedy dziecko dorośnie, podstawą wnętrza może być łóżko w postaci samochodu lub w postaci domu. Nasze okrągłe i owalne łóżka idealnie pasują do pokoju dziecięcego dowolnej tematyki.

3.     Nie trzeba wykorzystywać stylizowanych szaf. Główną zasadą tematycznego wnętrza jest to, że dużych mebli nie stylizujemy. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na szafy i regały z rysunkami "w tematyce". Po pierwsze, bardzo obciążają wnętrze i często wyglądają niepasująco, a po drugie, gdy dziecko urośnie w nastolatka, trzeba będzie kupić nową szafę, nawet jeśli stara nie straci funkcjonalności.

4.     Tematyczne tapety - tylko w jasnych kolorach. Jaskrawe zdjęcia na ścianie mogą być podstawą stylu, ale nie powinieneś wybierać tapety w jaskrawych, krzykliwych odcieniach. Nawet ludziom dorosłym jest trudny do pozostania w takim wnętrzu przez długi czas, a jaskrawe kolory jeszcze bardziej wpływają na dziecko. Porada - wybierz kolory zgodnie z zasadami psychologii koloru.

5.     Nie zapomnij o oświetleniu. Przy pomocy odpowiednio dobranego oświetlenia można osiągnąć pożądany efekt. Pokój dziecięcy, udekorowany na podstawie baśni, zagra w pełni, jeśli dopełni się oświetleniem z efektem fruwania itp.

 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code