Poduszka dla kobiet w ciąży
Poduszka Ciążowa – Super Gadżet Dla Kobiety W Ciąży. Wiele kobiet w okresie ciąży skarży się na problemy ze snem. Ciężko o pozycję w której wygodnie będzie zarówno mamie, jak i dziecku – zwłaszcza w ostatnich miesiącach ciąży. Poduszka do spania dla kobiet w ciąży, zwana też poduszką ciążową to sprawdzony i pewny gadżet dla przyszłej mamy. Pomag...
Poduszka Ciążowa – Super Gadżet Dla Kobiety W Ciąży. Wiele kobiet w okresie ciąży skarży się na problemy ze snem. Ciężko o pozycję w której wygodnie będzie zarówno mamie, jak i dziecku – zwłaszcza w ostatnich miesiącach ciąży. Poduszka do spania dla kobiet w ciąży, zwana też poduszką ciążową to sprawdzony i pewny gadżet dla przyszłej mamy. Pomaga przybrać wygodną pozycję podczas snu i nie budzić się w nocy w niewygody.
Zastosowanie poduszek dla ciężarnych:
- pomaga zasnąć i wygodnie przespać noc przyszłej mamie,
- oparcie na brzuch,
- podnożek ulga dla zmęczonych i opuchniętych nóg),
- podpórka pod plecy,
- poduszka do karmienia,
- „kojec” dla dziecka,
- pomocna w nauce siadania,
- zabezpieczenie w pierwszych miesiącach samodzielnego spania  we własnym łóżeczku (odpowiednie ułożenie zapobiega spadnięciu dziecka z łóżka).
Jakość i ilość snu w ciąży są bardzo ważne. Badania naukowe przeprowadzone w Centrum Badań Prenatalnych w Swedish Medical Center, Seattle USA wykazały bezpośredni wpływ długości snu na ciśnienie tętnicze krwi kobiety w ciąży. Zarówno za mało jak i za dużo snu może mieć niekorzystny wpływ na zdrowie kobiety i dziecka.
Więcej

Poduszka dla kobiet w ciąży  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów