Łóżeczka

Łóżeczko jest jedną z pierwszych rzeczy, które są niezbędne dla rodziców małego dziecka. Przede wszystkim wynika to z faktu, że małe dziecko potrzebuje własnego oddzielnego miejsca do spania, które powinno być bezpieczne i wygodne nie tylko dla dziecka, ale również dla mamy. Każdy rodzic powinien poważnie potraktować zakup łóżeczka dla noworodka...

Łóżeczko jest jedną z pierwszych rzeczy, które są niezbędne dla rodziców małego dziecka. Przede wszystkim wynika to z faktu, że małe dziecko potrzebuje własnego oddzielnego miejsca do spania, które powinno być bezpieczne i wygodne nie tylko dla dziecka, ale również dla mamy. Każdy rodzic powinien poważnie potraktować zakup łóżeczka dla noworodka. Ponieważ noworodek przez pierwsze kilka miesięcy będzie spędzał w nim prawie przez cały czas. Dlatego powinieneś preferować naturalne materiały - ponieważ jest to klucz do zdrowia dziecka.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie łóżeczka?

Przy wyborze łóżeczka należy zwrócić uwagę na kilka parametrów:

 1.      Materiał powinien być najlepszy naturalny, hipoalergiczny, bez użycia chemicznie szkodliwego kleju lub farby.
 2.      Stabilność - łóżeczko powinno być stabilne, ponieważ w wieku 5 miesięcy dziecko zaczyna aktywnie się poruszać, czołgać i może próbować wylezć  z łóżeczka, więc nie powinno się przewracać.
 3.      Konstrukcja - w łóżku nie powinny znajdować się żadne ostre rogi, o które dziecko może się zranić.
 4.      Barierki - łóżeczko powinno być wyposażone w mocne barierki, aby zapobiec wypadnięciu dziecka z łóżeczka.

Możesz kupić łóżeczko z naturalnego litego drewna dębu, buku lub olchy, a także pościel z 100% bawełny. Nasze produkty wyróżniają się naturalnym składem, bez użycia kleju lub forniru. Pozwoli to rodzicom nie martwić się o dziecko, ponieważ dzieci próbują wszystkiego na ząb. Wszystkie nasze łóżeczka są wyposażone w boczne elementy,  które można obniżyć lub podnieść dno, dzięki czemu boki są wyższe lub niższe. Dodatkowo, jeśli kupisz zestaw do spania przy zakupie łóżeczka, mozna założyć ochraniacze na szczebelki łóżeczka.

W naszym sklepie internetowym możesz kupić łóżeczka różnych typów i konfiguracji. Na przykład możesz kupić od nas łóżeczko z systemem do bujania dla noworodka. Pozwoli to rodzicom kołysać swoje dziecko bezpośrednio w łóżeczku, nie biorąc go w ramiona. Jest to wygodne i nie tak męczące dla mamy. Możesz kołysać łóżeczko bez większego wysiłku - można go łatwo uruchomić. W razie potrzeby system bujania (wahadło) łóżeczka można kupić osobno. Wszystkie zakupione od nas łóżeczka są dodatkowo wyposażone w kółka - pozwoli to mamie z łatwością przemieszczać łóżeczko do łóżka lub przenieść po mieszkaniu.

Kolejnym ważnym elementem łóżeczka jest baldachim, który pozwala stworzyć dodatkowy komfort dla Twojego dziecka. Możesz kupić od nas łóżko z baldachimem lub kupić stelaż do baldachimu jako osobne akcesorium.

 

Również u nas możesz kupić łóżeczko rosnące razem z dzieckiem. Jest to świetna opcja dla każdego rodzica, ponieważ produkt można stosować do 12 roku życia.

 

Jest to nie tylko wygodne, ale także korzystne - możesz używać jednego produktu przez bardzo długi czas. Możesz łatwo kupić od nas okrągłe lub owalne łóżeczko, którego cena i warunki zakupu nie obciążą budżetu rodzinnego.

 

Gdzie możesz kupić nasze łóżeczka z dostawą?

 

W naszym sklepie internetowym możesz kupić łóżeczko z płatną/bezpłatną dostawą do Polski i innych krajów świata. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz tu „płatność i dostawa”.

Więcej

Łóżeczka   Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Okrągłe łóżeczka rosnące

  Zanim w rodzinie pojawi się małe dziecko, każdy rodzic zadaje pytanie - które łóżeczko lepiej kupić, okrągłe, owalne czy klasyczne prostokątne?

   

  Okrągłe i owalne łóżeczka zastąpiły zwykłe prostokątne kołyski i od dawna skutecznie utrzymują swoje pozycje. Oczywiście klasyczna wersja mebli działała dobrze i w takich łóżkach dorastała większość dzieci. Jednak okrągłe i owalne łóżeczka są świetną alternatywą.

   

  Eksperci twierdzą, że takie łóżko jest wygodniejsze dla dziecka. Ze względu na swoje parametry geometryczne i niewielki rozmiar dziecko czuje się jak  w łonie matki, dzięki czemu może spać spokojnie.

  Gdy dziecko rośnie i rośnie, okrągłe łóżeczko można wydłużyć i nie trzeba kupować żadnych dodatkowych półek i uchwytów - wszystko to będzie już uwzględnione. Jako producenci okrągłych i owalnych łóżeczek dziecięcych staramy się zabezpieczyć każde dziecko produktami wysokiej jakości, dlatego w każdym modelu zapewniamy kilka poziomów pozycji dna. Gdy dziecko zacznie raczkować i nauczy się stać na nogach, możesz obniżyć dno łóżeczka niżej. Okrągłe i owalne łóżeczka nie mają ostrych rogów i krawędzi.

  Celem naszej firmy jest produkcja naturalnych i bezpiecznych mebli dla Twojego dziecka. Dlatego wszystkie nasze meble nie zawierają toksycznych substancji, farby ani forniru. Nasze okrągłe i owalne łóżeczka wykonane są z litego drewna olchowego, bukowego lub dębowego. Warto zauważyć, że dąb i buk zachowają swój wygląd i będą służyć tobie i twojemu dziecku przez długi czas. A dzięki ekologicznemu materiałowi dziecko może bezpiecznie wypróbować nasze produkty „na ząb”. Jeśli potrzebujesz dodatkowej porady lub wyjaśnienia w konkretnej sprawie - zadzwoń do nas pod numery wskazane na stronie, zawsze jesteśmy gotowi pomóc i poznać naszych klientów.

  Podstawową wersję wszystkich naszych okrągłych i owalnych łóżeczek można uzupełnić o różne akcesoria i dodatki. Na przykład w naszym sklepie znajdziesz różne designerskie pościele, baldachim, który ochroni twoje dziecko przed światłem i kurzem. Możesz kupić dodatkową półkę do przewijaka, aby mieć wszystko, czego potrzebujesz. Lub stelaż do baldachimu (wahadło), który pozwoli kołysać, bujać dziecko bez wysiłku.

 • Łóżeczko rosnące dla...

  W naszym sklepie internetowym możesz zamówić podwójne łóżko dla dwojga dzieci. Główną różnicą od okrągłego łóżka jest obecność masywnych nóg wykonanych z naturalnego drewna 30x70 mm. Wewnętrzna długość 186 cm pozwala nam korzystać z naszego podwójnego łóżka, które płynnie przechodzi w łóżko nastolatka do 18 lat. Szerokość 80 cm jest najbardziej optymalna dla dziecka i skuteczna pod względem umieszczenia w mieszkaniu lub domu.

 • Łóżka dla dzieci od 3...

  Dzieci szybko dorastają, więc łóżko kupione dla dziecka w wieku 3-4 lat wkrótce będzie bezużyteczne, a kochające rodzice będą musieli kupić nowe łóżko. Dziecięce łóżka młodzieżowe to najlepsza opcja dla tych, którzy chcieliby kupić nastolatkowi najwygodniejszy produkt, który zapewni zdrowy i długi sen.

  Co musisz wiedzieć, jeżeli chcesz kupić łóżko dla nastolatka? Sklepy internetowe i stacjonarne.

  Aby zapoznać się z naszym asortymentem, nie musisz jechać na drugi koniec świata. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową lub zadzwonić do nas przez telefon, aby dowiedzieć się o wszystkich funkcjach naszych łóżek. Z pewnością pomożemy Ci zaoszczędzić czas przy wyborze mebli dziecięcych.

  Jakie są wymagania przy wyborze łóżka należy kierować się?

  • Materiał. Wszystkie nasze łóżka wykonane są wyłącznie z naturalnego drewna. Olcha, buk, dąb lub jesion.
  • Wielkość łóżka. Faktem jest to, że dla nastolatka w wieku do 16 lat łóżko o długości 160 cm i szerokość 80 cm jest całkiem odpowiednie. Ten rozmiar jest najbardziej optymalny do umieszczenia w naszych mieszkaniach.
  • Głównym plusem łóżka przed sofą jest obecność materaca. Tylko dobrze dobrany materac może sprawić, że nasz sen będzie naprawdę skuteczny i owocny. Łóżko pozwala na zmianę materacy w miarę ich używania.

  Zgodnie z cechami konstrukcyjnymi wykonujemy nasze łóżka dwóch typów. Z listwą lączącą 22x70 mm (łóżeczka SMART) i drugim typem z listwą łączącą 30x110 mm (łóżeczka PREMIUM). Listwa lącząca jest głównym elementem łóżka, który wytrzymuje całe obciążenia dynamiczne i statyczne. Również w naszych łóżkach stelaż pod materac jest wliczony w cenę.

  Gdzie kupić łóżko parterowe dla dzieci?

  Produkujemy łóżeczka dziecięce od prawie 15 lat, dlatego jesteśmy gotowi zaoferować bardzo szeroki wybór modeli (w tym łóżek z szufladami i barierkami).

  Nasze łóżeczka wykonane są przy użyciu materiałów najwyższej jakości i bardzo wytrzymałych (mamy solidne łóżeczka).

  Ceny produkowanych przez nas łóżeczek zadowolą każdego, kto nie jest gotowy wydać fortuny na meble dla dzieci. Pomimo tego, że podczas produkcji używamy tylko sprawdzonych i trwałych materiałów, duże doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć niższe ceny niż konkurenci.

  Jeśli potrzebujesz łóżka dla nastolatka z drewna, zaoferujemy Ci opcje wykonane z najbardziej odpowiednich rodzajów drewna do tego. Nie mamy modeli wykonanych z drewna niskiej jakości, które nie jest przeznaczone do produkcji takiego typu.

  Wybierając łóżko, pamiętaj o życzeniach nastolatka. W przeciwnym razie może odmówić spania na wybranym łóżku.

 • Dodatki do łóżeczek

  System do bujania (wahadła), stelaże do baldachimy, kółka dodatkowe, szuflady, pudelki na zabawki itd

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów