Materace

 Żeby materac nie zaszkodził dziecku, ważne jest aby spełnieniał dwa proste warunki:

1. wybierz materac o wysokości do 5-6 cm

2. połóż materac na płaskiej i twardej powierzchni.

Oba warunki są łatwe do spełnienia.

Szczególnej uwagi zasługuje sztywność. Pediatrzy twierdzą, że noworodek powinien spać na płaskiej i twardej powierzchni, a nawet bez ...

 Żeby materac nie zaszkodził dziecku, ważne jest aby spełnieniał dwa proste warunki:

1. wybierz materac o wysokości do 5-6 cm

2. połóż materac na płaskiej i twardej powierzchni.

Oba warunki są łatwe do spełnienia.

Szczególnej uwagi zasługuje sztywność. Pediatrzy twierdzą, że noworodek powinien spać na płaskiej i twardej powierzchni, a nawet bez poduszki. Jak ustalić, czy wybrany materac jest wystarczająco twardy?

Oferujemy materace przyszłym rodzicom z warstwą kokosu - jest to ekologiczny hipoalergiczny materiał, który odpowiada żądanemu poziomowi twardości. Asymetryczne materace również są popularne - wystarczy je obrócić, aby zmienić sztywność górnej warstwy.

Posiadamy na sprzedaż materace składające się z trzech warstw - w środku znajduje się pianka poliuretanowa, z jednej strony kokos, z drugiej warstwa lateksu. Lateks jest hipoalergiczny, nie pochłania zapachu i wilgoci.

Podczas gdy dziecko nie ma jeszcze roczku, lepiej śpi mu się na twardej stronie materaca z kokosem. Następnie materac można odwrócić, a dziecko będzie cieszyć się słodkim snem na nieco miększej, ale również bezpiecznej, przyjaznej dla środowiska i wystarczająco wytrzymałej stronie.

Więcej

Materace  Jest 8 produktów.

Podkategorie

 • Materace do okrągłych...

  Materace dla łóżeczek na kółkach są produkowane specjalnie do tych rosnących łóżeczek. Mozna kupić osobno okrągły i osobno owalny materac albo materac uniwersalny (transformer), który pasuje do okragłego łóżka, a potem do owalnego (podczas wykorzystywania takiego materaca do okrągłego łóżka, środek materaca można wykorzystywać dla przewijaka).

  Materace posiadają kilka warstw na wybór. Również produkujemy materace na zamówienie.

  Pokrowiec na materac jest produkowany z 100% bawełny. Mozna go prać przy temperaturze 30C. Jest na suwaku.

 • Materace do łóżeczek...

  Materace są przeznaczone wyłącznie do łóżeczek rosnących dla bliźniąt i rodzeństwa „rok-po-roku”. Posiadają różne warstwy. Do takiego łożeczka są potrzebne 2 takie materace.

  Pokrowiec:  100% bawełny, na suwaku

 • Materace do łóżek...

  Materace są wykonane z hipoalergicznych materiałów. W naszym sklepie internetowym można wybrać grubość, twardość/miękość oraz wysokość materaca.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów