Łóżka

W naszym sklepie internetowym możesz kupić łóżko wykonane z naturalnego drewna, spełniające najbardziej wyrafinowany smak. Wszystkie łóżka wykonane są wyłącznie z litego drewna, takiego jak olcha, buk i dąb. Dostawa łóżek jest dostępna na całym świecie. Łóżka dla nastolatków można zamówić na stronie internetowej lub dzwoniąc do nas przez telefon...

W naszym sklepie internetowym możesz kupić łóżko wykonane z naturalnego drewna, spełniające najbardziej wyrafinowany smak. Wszystkie łóżka wykonane są wyłącznie z litego drewna, takiego jak olcha, buk i dąb. Dostawa łóżek jest dostępna na całym świecie. Łóżka dla nastolatków można zamówić na stronie internetowej lub dzwoniąc do nas przez telefon lub składając zamówienie w jednej z sieci społecznościowych.

Więcej

Łóżka  Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • 1600 x 800

  Dziecko w wieku od trzech do pięciu lat potrzebuje zmiany łóżeczka na łóżko jednoosobowe. Szerokość takiego łóżka powinna byc 70-80 cm, długość - 160 cm.

  Pamiętaj: meble dziecięce kupuj z litego drewna - olchy, buku, dębu.

 • 1800 x 800

  Za nastolatków uważa się dzieci w wieku 11 lat. W tym czasie zmienia się styl i rytm dziecka, goście odwiedzają jego pokój, wolna przestrzeń staje się niezbędna do aktywnego spędzania czasu, nauki. Zmieniają się również wymagania dotyczące miejsca do spania. Optymalny rozmiar łóżka dziecięcego to 90x180 cm Często rodzice decydują kupić większe łóżko - 90x200 cm, ponieważ dziecko szybko dorasta i będą musieli kupić nowe. Lepiej wybrać produkt razem z synem lub córką, biorąc pod uwagę ich preferencje.

 • 2000 x 900

  Zakup łóżka 90x200 cm to bardzo dobra inwestycja na dlugie lata, ponieważ dziecko szybko dorasta.

  Lepiej wybrać produkt razem z synem lub córką, biorąc pod uwagę ich preferencje i gust.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów