Łóżka dla dzieci od 3 lat i nastolatków

Dzieci szybko dorastają, więc łóżko kupione dla dziecka w wieku 3-4 lat wkrótce będzie bezużyteczne, a kochające rodzice będą musieli kupić nowe łóżko. Dziecięce łóżka młodzieżowe to najlepsza opcja dla tych, którzy chcieliby kupić nastolatkowi najwygodniejszy produkt, który zapewni zdrowy i długi sen.

Co musisz wiedzieć, jeżeli chcesz kupić łóż...

Dzieci szybko dorastają, więc łóżko kupione dla dziecka w wieku 3-4 lat wkrótce będzie bezużyteczne, a kochające rodzice będą musieli kupić nowe łóżko. Dziecięce łóżka młodzieżowe to najlepsza opcja dla tych, którzy chcieliby kupić nastolatkowi najwygodniejszy produkt, który zapewni zdrowy i długi sen.

Co musisz wiedzieć, jeżeli chcesz kupić łóżko dla nastolatka? Sklepy internetowe i stacjonarne.

Aby zapoznać się z naszym asortymentem, nie musisz jechać na drugi koniec świata. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową lub zadzwonić do nas przez telefon, aby dowiedzieć się o wszystkich funkcjach naszych łóżek. Z pewnością pomożemy Ci zaoszczędzić czas przy wyborze mebli dziecięcych.

Jakie są wymagania przy wyborze łóżka należy kierować się?

 • Materiał. Wszystkie nasze łóżka wykonane są wyłącznie z naturalnego drewna. Olcha, buk, dąb lub jesion.
 • Wielkość łóżka. Faktem jest to, że dla nastolatka w wieku do 16 lat łóżko o długości 160 cm i szerokość 80 cm jest całkiem odpowiednie. Ten rozmiar jest najbardziej optymalny do umieszczenia w naszych mieszkaniach.
 • Głównym plusem łóżka przed sofą jest obecność materaca. Tylko dobrze dobrany materac może sprawić, że nasz sen będzie naprawdę skuteczny i owocny. Łóżko pozwala na zmianę materacy w miarę ich używania.

Zgodnie z cechami konstrukcyjnymi wykonujemy nasze łóżka dwóch typów. Z listwą lączącą 22x70 mm (łóżeczka SMART) i drugim typem z listwą łączącą 30x110 mm (łóżeczka PREMIUM). Listwa lącząca jest głównym elementem łóżka, który wytrzymuje całe obciążenia dynamiczne i statyczne. Również w naszych łóżkach stelaż pod materac jest wliczony w cenę.

Gdzie kupić łóżko parterowe dla dzieci?

Produkujemy łóżeczka dziecięce od prawie 15 lat, dlatego jesteśmy gotowi zaoferować bardzo szeroki wybór modeli (w tym łóżek z szufladami i barierkami).

Nasze łóżeczka wykonane są przy użyciu materiałów najwyższej jakości i bardzo wytrzymałych (mamy solidne łóżeczka).

Ceny produkowanych przez nas łóżeczek zadowolą każdego, kto nie jest gotowy wydać fortuny na meble dla dzieci. Pomimo tego, że podczas produkcji używamy tylko sprawdzonych i trwałych materiałów, duże doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć niższe ceny niż konkurenci.

Jeśli potrzebujesz łóżka dla nastolatka z drewna, zaoferujemy Ci opcje wykonane z najbardziej odpowiednich rodzajów drewna do tego. Nie mamy modeli wykonanych z drewna niskiej jakości, które nie jest przeznaczone do produkcji takiego typu.

Wybierając łóżko, pamiętaj o życzeniach nastolatka. W przeciwnym razie może odmówić spania na wybranym łóżku.

Więcej

Łóżka dla dzieci od 3 lat i nastolatków  Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Łóżko jednoosobowe

  W naszym sklepie internetowym możesz kupić łóżko wykonane z naturalnego drewna, spełniające najbardziej wyrafinowany smak. Wszystkie łóżka wykonane są wyłącznie z litego drewna, takiego jak olcha, buk i dąb. Dostawa łóżek jest dostępna na całym świecie. Łóżka dla nastolatków można zamówić na stronie internetowej lub dzwoniąc do nas przez telefon lub składając zamówienie w jednej z sieci społecznościowych.

 • Łóżko-domek

  Łózko-domek jest jedynym z rodzajów łóżka pojedynczego. Cechą projektową jest możliwość zainstalowania zdejmowanego baldachimu (namiotu) nad łóżeczkiem. Dzieci bardzo lubią takie łóżka i starają się spędzać w nim jak najwięcej czasu. W wieku około dwóch lub trzech lat wszyscy mamy problem z przeniesieniem dziecka z łóżeczka do pojedynczego łóżka. Dlatego im lepszy projekt nowego łóżka, tym bardziej bezboleśny jest ten proces. Cechą naszej produkcji jest to, że wszystkie nasze łóżka wykonujemy z litej olchy, buku lub dębu. Bez trocin i płyt wiórowych. Jesteśmy bardzo odpowiedzialni przy wyborze materiału.

 • Łóżko piętrowe

  Łóżko jest piętrowe, tzn. łóżko dla nastolatków, składające się z co najmniej dwóch, a czasem większej liczby poziomów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów