Okrągłe łóżeczka rosnące

Zanim w rodzinie pojawi się małe dziecko, każdy rodzic zadaje pytanie - które łóżeczko lepiej kupić, okrągłe, owalne czy klasyczne prostokątne?

 

Okrągłe i owalne łóżeczka zastąpiły zwykłe prostokątne kołyski i od dawna skutecznie utrzymują swoje pozycje. Oczywiście klasyczna wersja mebli działała dobrze i w takich łóżkach dorastała większość dz...

Zanim w rodzinie pojawi się małe dziecko, każdy rodzic zadaje pytanie - które łóżeczko lepiej kupić, okrągłe, owalne czy klasyczne prostokątne?

 

Okrągłe i owalne łóżeczka zastąpiły zwykłe prostokątne kołyski i od dawna skutecznie utrzymują swoje pozycje. Oczywiście klasyczna wersja mebli działała dobrze i w takich łóżkach dorastała większość dzieci. Jednak okrągłe i owalne łóżeczka są świetną alternatywą.

 

Eksperci twierdzą, że takie łóżko jest wygodniejsze dla dziecka. Ze względu na swoje parametry geometryczne i niewielki rozmiar dziecko czuje się jak  w łonie matki, dzięki czemu może spać spokojnie.

Gdy dziecko rośnie i rośnie, okrągłe łóżeczko można wydłużyć i nie trzeba kupować żadnych dodatkowych półek i uchwytów - wszystko to będzie już uwzględnione. Jako producenci okrągłych i owalnych łóżeczek dziecięcych staramy się zabezpieczyć każde dziecko produktami wysokiej jakości, dlatego w każdym modelu zapewniamy kilka poziomów pozycji dna. Gdy dziecko zacznie raczkować i nauczy się stać na nogach, możesz obniżyć dno łóżeczka niżej. Okrągłe i owalne łóżeczka nie mają ostrych rogów i krawędzi.

Celem naszej firmy jest produkcja naturalnych i bezpiecznych mebli dla Twojego dziecka. Dlatego wszystkie nasze meble nie zawierają toksycznych substancji, farby ani forniru. Nasze okrągłe i owalne łóżeczka wykonane są z litego drewna olchowego, bukowego lub dębowego. Warto zauważyć, że dąb i buk zachowają swój wygląd i będą służyć tobie i twojemu dziecku przez długi czas. A dzięki ekologicznemu materiałowi dziecko może bezpiecznie wypróbować nasze produkty „na ząb”. Jeśli potrzebujesz dodatkowej porady lub wyjaśnienia w konkretnej sprawie - zadzwoń do nas pod numery wskazane na stronie, zawsze jesteśmy gotowi pomóc i poznać naszych klientów.

Podstawową wersję wszystkich naszych okrągłych i owalnych łóżeczek można uzupełnić o różne akcesoria i dodatki. Na przykład w naszym sklepie znajdziesz różne designerskie pościele, baldachim, który ochroni twoje dziecko przed światłem i kurzem. Możesz kupić dodatkową półkę do przewijaka, aby mieć wszystko, czego potrzebujesz. Lub stelaż do baldachimu (wahadło), który pozwoli kołysać, bujać dziecko bez wysiłku.

Więcej

Okrągłe łóżeczka rosnące  Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów